Skip links

Sürme PVC Kapı ve Pencereler

Genel Bilgi:

Sürme Pencere ve Kapı Sistemleri  geleneksel kapı ve pencereler gibi kanadın sağ ve sol eksende  açılmasının mümkün olmadığı alanlarda yatay eksende kayarak hareket edebilen kanatlar sistemiyle çalışmaktadır. Tekli , çiftli, üçlü ve dörtlü kanat sistemlerinin yanı sıra sinekliklikli kasa profilimizle dar ya da geniş alanlar için kullanışlı olmakla birlikte balkon, teras ve salonlarda tercih edilmektedir.

Tek cam ve çift cam uygulamaları mümkündür , kapalı ray kanalları ile daha temiz kalmakta ve temizliği daha kolay olmaktadır, kanat kapama profili kullanılarak tozun içeri girmesi engellenmektedir.

Geniş veya dar uygulama yüzeyi olan yerler için idealdir.

Cam Seçenekleri ve Isı  izolasyonu

Pencerelerdeki ısı kaybının %85’i camlardan kaynaklanmaktadır ve bu yüzden kapı ve pencerelerde cam seçimi çok önemlidir. Low-E İzoleli argon gazlı camlar %40 oranında ısı yalıtımı sağlar  UV ışınlarını engeller ve ısı geçirgenliğini minimize eder. Mobilyalarınızın renk değişimini engeller.

Reflekte camlar ,sıcak iklimlerde güneş ışınlarını yansıtıp ısı izolasyonu sağlar.Yatak odası ve banyolar için ideal olan gizlilik camı, eviniz için mahremiyet sağlarken ışığın girmesini sağlar,

Sıradan camdan daha güçlü ve daha darbeye dayanıklı temperli camlar güvenlik için önem teşkil eder.

 

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgileri kullanır.
EnglishFrenchSpanishTurkish
Open chat
İletişime Geç!
İletişime Geç!