Hakkımızda

Windoline

Firmamız WINDOLINE,U-PVC PENCERE ve KAPI SİSTEMLERİ 2002 yılında kurulmuştur. Faaliyetlerini Altıeylül Organize Sanayi Bölgesi BALIKESİR/TÜRKİYE adresinde sürdürmektedir.

20.000 m2 lik alanda, Avrupa Standartlarına sahip tesislerinde, Modern makina Parkuru ile yıllık 15.000 ton profil üretiminin yanında; gelişmiş teknolojiye sahip

işleme merkezleri ve Pencere Fabrikasında da aylık 1.000.000 m/tül Hazır Kapı ve Pencere Doğraması üretebilme kapasitesine sahiptir.

WINDOLINE, yaygın bayi ağı kanalıyla tüm yurtta ve üstün kalitesiyle dört kıtada gerçekleştirdiği ihracatlar ile de Dünya genelinde tüketicilere hizmet vermektedir.

Firmamız, ürün çeşitliliği açısından; her türlü mimarı gerekliliği karşılayan modern ürün dizaynları ve zengin renk seçenekleri ile ürettiği u-PVC PENCERE ve KAPI PROFİLLERİNİ, hızlı teslimat ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerine sunmakta, yenilikçi AR-GE çalışmalarıyla sektöründe hızla büyüyerek başarısıyla öne çıkmaktadır.

Firmamız WINDOLINE, üretim faaliyetlerinde kaliteyi, Türk Standartları Enstitüsü, ıso, çevre ve Kalite Yönetimi Sertifikaları ve CE Sertifikaları ile belgelendirmiş olup, çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle, Teknoloj ve kalite açısından lider bir kuruluş olarak sektörde yer almayı MİSYON edinmiştir.