Hakkımızda

Firmamız WINDOLINE U-PVC PENCERE ve KAPI SİSTEMLERİ 2002 yılında kurulmuştur.

Faaliyetlerini Organize Sanayi Bölgesi 9.cadde BALIKESİR/TÜRKİYE adresinde sürdürmektedir.
20.000 m2 lik alanda, Avrupa Standartlarına sahip tesislerinde, 9 adet üretim hattı ile yıllık 10.000 ton profil üretiminin yanında; gelişmiş teknolojiye sahip makine parkuruyla, Pencere Fabrikasında da aylık 300.000 m/tül Hazır Kapı ve Pencere Doğraması üretebilme kapasitesine sahiptir.

WINDOLINE, yaygın bayi ağı kanalıyla tüm yurtta ve üstün kalitesiyle dört kıtada gerçekleştirdiği ihracatları ile de Dünya genelinde tüketicilere hizmet vermektedir.
Firmamız, ürün çeşitliliği açısından; her türlü mimarı gerekliliği karşılayan modern ürün dizaynları ve zengin renk seçenekleri ile ürettiği u-PVC PENCERE ve KAPI PROFİLLERİNİ, hızlı teslimat ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerine sunm
akta, yenilikçi AR-GE çalışmalarıyla sektöründe hızla büyüyerek başarısıyla öne çıkmaktadır. Firmamız WINDOLINE üretim faaliyetlerinde kaliteyi, Türk Standartları Enstitüsü ,ISO,Çevre ve Kalite Yönetimi Sertifikaları ve CE Sertifikaları ile belgelendirmiş olup, çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle, Teknoloji ve kalite açısından lider bir kuruluş olarak sektörde yer almayı MİSYON edinmiştir.